ראשי / מפה אסטרולוגית

מפה אסטרולוגית

מפה אסטרולוגית הינה אחת הדרכים הטובות ביותר אשר מציעה לנו האסטרולוגיה להיות מוכנים בפני דברים בלתי צפויים אשר אנו יכולים להיתקל בהם ללא התראה מוקדמת. התאמת מזלות הינה האחת מן האופציות הטובות ביותר שדרכה משתמשים במפה אסטרולוגית והתאמה של תאריכי הלידה אליה – קיימים יתרונות וחסרונות בהתאמה של המפה האסטרולוגית אל התאמת המזלות.

מפה אסטרולוגית און ליין יכול לתת לנו מענה של יום אחד קדימה מבחינת האסטרולוגיה של המזל שלנו, וכך גם התאמת המזלות אשר לעיתים עשויה להשתנות בעקבות התזוזה של כוכבי הלכת והשינוי שהם יוצרים לכל הנושא של מזלות ולכן על מנת לקבל את ההבחנה הטובה ביותר מבחינת הזוגיות העתידית שלכם – מומלץ לבדוק את המפה האסטרולוגית שלכם ואת ההתאמות הטובות ביותר עבורכם מספר חודשים קדימה – על מנת למנוע הפתעות לא נעימות.

היתרון אשר קיים בהתאמה של המפה האסטרולוגית להתאמת המזלות הינה שבאפשרותכם לדעת את השידוך העתידי שלכם מספר חודשים קדימה, ובאמצעות כך לדעת ולמנוע אפשרות שמא ההתאמה הזוגית שלכם תשנה בעתיד בעקבות שינויים בהעדפות הרומנטיות שלכם. אך לרוב תחזית אסטרולוגית לא משתנה מקצה אל קצה ולכן כאשר יש לכם התאמה למספר מזלות אופציונאליים, הסיכוי שאותה הבחנה תשתנה לגמרי הינה נמוכה מאוד.

החיסרון אשר קיים בהצמדה של מפה אסטרולוגית אל התאמת המזלות היא הצורך בתמרון ושינוי המצב הקיים בהתאם לשינוי במפה האסטרולוגית – כלומר במידה ולאחר מספר חודשים ההתאמה שלכם תשתנה יהיה עליכם לשנות את הדרך בה נקטתם עד כה לעיתים אפילו ב-180 מעלות של ממש.

לכן קיימת באפשרותכם היכולת לבחור האם אתם מעדיפים את ההכוונה אשר מדברת על הטווח הרחוק והרחב יותר או מנגד ברצונכם להביט על העתיד הקרוב אשר נראה לעין מבלי להתחשב בסיטואציות אשר עשויות לצוץ בעתיד ולגרום לשינויים במפה האסטרולוגית של המזל שלכם, ובעקבות כך לשינויים אשר עשויים להתרחש במפה האסטרולוגית שלכם שיביאו גם בסופו של דבר לשינויים בהתאמה הזוגית לבני המזל שלכם.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *