ראשי / משמעות שם המשפחה על פי היהדות

משמעות שם המשפחה על פי היהדות

שם משפחהמשמעות שם המשפחה על פי היהדות זה עניין מורכב כמו גם פירוש שמות לפי הקבלה. בטח לבטח כאשר רוצים להחליף את שם המשפחה, ישנם רבנים שאומרים כך וישנם רבנים שאומרים אחרת. ראשית משמעות השם הינה חשובה מאוד ובעלת ערכים גדולים מאוד על פי היהדות. ביהדות לרוב נוטים שלא להחליף שם שניתן לך בין אם זה שם פרטי או שם משפחה אך כמובן שגם לזה יש מקרים אשר יוצאים מן הכלל וניתנים לשינוי.
נומרולוגיה שמות משפחה היא חשובה מאוד, אנשים רבים מנסים להחליף את גורלם והבאת סגולה לחייהם באמצעות שינוי שם המשפחה – חשוב לציין לפני הכל שעל פי היהדות לשם המשפחה אין חשיבות גדולה כמו לשם הפרטי ולכן יש לעשות הבדל גדול בין השניים. אין ספק שאם תחפשו תקשור און ליין תקבלו הרבה יותר אינפורמציה על היהדות ועל שמות המשפחה.

שינוי שם המשפחה על פי היהדות הוא לא מומלץ מכיוון שהיהדות אינה תומכת בשינויים של שמות אשר ניתנו לבן אדם ביום שנולד – אך שינוי שם משפחה מותר עקב חוסר החשיבות שלו מבחינת היהדות והדת.
הדרך המומלץ לשינוי שם משפחה ביהדות הינה ראשית להתייעץ עם רב או איש דת כזה או אחר טרם ההחלטה על השם משפחה החדש. התאמת שמות משפחה זה דבר חשוב מאוד והיהדות ממליצה שאם כבר אתם מחליפים את שם המשפחה שברשותכם לפחות תחליפו אותו לשם משפחה עם משמעות דתית יהודית על מנת להביא סגולה אל החיים שלכם.

לאחר ההתייעצות עם אנשי הדת וההחלטה על שם המשפחה החדש כל מה שיהיה עליכם לעשות זה ללכת למשרד הפנים על מנת לעדכן את השם משפחה החדש שלכם ובכך בעצם באופן רשמי תשנו את שם המשפחה שלכם אל השם החדש במקום השם הישן שליווה אתכם עד כה במהלך חייכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *