ראשי / שמות לבנים לפי נומרולוגיה

שמות לבנים לפי נומרולוגיה

שמות לידליםפירוש שמות לבנים על פי הנומרולוגיה זה נושא חשוב מאוד, כאמור מרגע הלידה על ההורים מוטלת האחריות בתוך שבוע ימים בלבד למצוא את השם בו הם חפצים. האחריות גדולה כפליים כאשר ההורים רוצים למצוא שם בעל משמעות מסוימת באמצעות נומרולוגיה, כלומר למצוא שם בזמן מוגבל והוסיף לכך גם את הרצון לשם בעל משמעות ובעל פירוש חיובי.

הקושי בבחירת שם לבן הוא גדול מאוד ערב מגבלת הזמן, על ההורה מוטלת האחריות על פי היהדות שבתוך שבוע ימים בברית המילה עליו לחשוף את השם של הרך הנולד בפעם הראשונה באופן פומבי.

למרות שיש כאלה שחושבים שלא כדאי לחשוב על מיסטיקה או על אסטרולוגים בטלפון, הדרכים היעילות ביותר למצוא שם לבן באמצעות הנומרולוגיה במגבלת הזמן הם ראשית להתחיל לחשוב על שם ולמצוא כיוון עוד בזמן ההיריון, כלומר לא לחכות עד רגע הלידה של הילד ורק אז להתחיל לחשוב על שם או פירוש אותו אתם רוצים שיהיה לשמו של הילד שלכם. האופציה הטובה ביותר לממש דרך זו היא לפנות אל איש מקצוע בתחום הנומרולוגיה על מנת שתוכלו להיוועץ איתו על פירושים אפשריים ושמות פוטנציאליים עוד לפני הלידה – לאחר מכן לאסוף את השמות הטובים ביותר מבין השמות שהוצעו לכם ובשבוע בין הלידה לברית עצמה, להחליט באופן סופי ומוחלט על השם אותו אתם רוצים לבחור לילד שלכם.
דרך נוספת שבה בוחרים שמות לבנים היא באמצעות הנצחה או זיכרון לקרוב משפחה אשר נפטר מסיבות כאלה ואחרות. הדרך הזאת היא הנפוצה ביותר כיום מבין האופציות הקיימות לבחירת שם לילד – ניתן כמובן להוסיף אות או מספר אותיות לשם של אותו קרוב משפחה על מנת לקשר את הנומרולוגיה ולהביא משמעות אחרת אל שמו של הילד ובאותה הזדמנות גם להנציח את קרוב המשפחה מבלי לפגוע בשמו או בכבודו. כמובן שמומלץ מאוד לפני הבחירה על התוספת לשם להתייעץ עם איש אשר מבין בתחום על מנת לקבל את אישורו ולברר איתו מהו הפירוש שנוצר כתוצאה מהתוספת לשם ולא פחות חשוב האם הדרך אפשרי על פי הנומרולוגיה על מנת שלא יהיו טעויות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *