ראשי / חשיבות השמות לתינוקות

חשיבות השמות לתינוקות

Babyפירוש שמות לבנים זה בדיוק מה אתם צריכים אם אנו רוצים לתת לילדים שלנו את כל הכלים בכדי שהם יממשן את עצמם בחיים עלינו לבחור בקפידה שמות לבנים על פי פירוש שמות לילדים, אנו יכולים לכוון את הילדים על ידי מתן שם אשר מתאים לאופי שלהם, השאלה איך אנו יודעים על האופי שלהם אם הם רק נולדו, זה לא מסוב, על ידי מפה אסטרולוגית או נומרולוגית אישית.

אם לדוגמא נרצה שהילד שלנו יהיה אסרטיבי ואמיץ רצוי לתת לו שם שערכו הנומרולוגי 1, או אם נרצה שהילד שלנו יהיה איש עסקים אפשר לתת לו שם שערכו הנומרולוגי 8 וכך נגדיל את הסיכויים שזה באמת מה שיקרה, אסור לזלזל בכוחם של המספרים והאותיות. פירוש שמות לילדים הוא תחום רחב מאוד אשר מיליוני אנשים ברחבי העולם משתמשים בו על מנת לקבוע את שמות לילדים.

משמעות שמות לתינוקות זהו דבר חשוב ביותר כדי שלילד תהיה יציבות והרמוניה בין שמו לבין אופיו, יכול לקרות מצב שבו הילד מאוד ביישן ומכונס בעצמו לדוגמא אם הוא מספר 2 או מזל סרטן ואנו ניתן לו שם שערכו הנומרולוגי 5, דבר כזה יכול לחזק אותו אך באותה מידה גם לגרום לו להתנהג לא כפי שהוא באמת לכן צריך לחשוב על העניין ממש לעומק לפני שבוחרים שמות לתינוקות או שמות לילדים.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *